ZÁKLADNÍ INFORMACE

Tělocvičná jednota Sokol Řeporyje je registrována v České obci sokolské a je součástí Sokolské župy Podbělohorské. Vlastní areál v Řeporyjích v Jáchymovské ulici. V současnosti je zde v pronájmu „RESTAURACE SOKOLOVNA“ a „TENIS TAMI“. V teplých měsících pronajímáme hřiště na beachvolejbal, tenis, nohejbal.

K 1. 1. 2021 sdružuje Sokol Řeporyje 250 členů v oddílech gymnastiky, volejbalu, nohejbalu, tenisu, zdravotní tělesné výchovy a cvičení pro děti. Rádi bychom naší činnost rozšířili, hlavně o cvičení pro děti a mládež. Bohužel nemáme trenéry, kteří by byli ochotní věnovat dětem svůj volný čas.

Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat, stačí pouze chuť a zájem, ostatní se naučíte. Zajistíme Vám účast na školeních a seminářích.

ČLENOVÉ VÝBORU

Funkce Jméno Telefon E-mail