GYMSTAR

Právě si prohlížíte GYMSTAR

Náš oddíl je zaměřen na děvčata od 4 do 16 let. Věnujeme se všestrannosti, sportovní gymnastice a TeamGymu. Od těch nejmenších se snažíme vštípit dětem správné pohybové návyky, začlenit se do kolektivu a brát pohyb jako běžnou součást každodenní činnosti. Je radost vidět děti, které k nám chodí cvičit dlouhodobě, jak se nejprve naučí správně stát, běhat, skákat a nakonec metat salta na závodech. Je to sice náročná práce, běh na dlouhou trať, ale výsledky stojí za to. Samozřejmě, že neméně důležitá je i spolupráce a podpora rodičů.

Fungujeme již 10 let, za tu dobu naše závodnice získaly již mnoho cenných kovů. Každoročně se také nominují na Mistrovství České republiky v TeamGymu, i odtud již mají medaile. Během roku jezdíme s děvčaty na jednodenní, víkendové a v létě na týdenní soustředění. Tam máme, kromě cvičení, i mnoho jiných aktivit a užijeme si spoustu zábavy.

VEDOUCÍ ODDÍLU A KONTAKTNÍ OSOBA:

Martina Kurkova
tel: 604 150 002
gymstar@seznam.cz

Kontaktujte GYMSTAR team

VÍCE INFORMACÍ NAJDETE NA: