VOLEJBAL

Právě si prohlížíte VOLEJBAL

Volejbalový oddíl má 11 členů. Přes zimní období trénujeme společně každé úterý v sokolovně. Přes léto jsme pak na našem venkovním kurtu, posíleni o hráče z okolí. Mužská část, v jarní a podzimní měsíce, hraje dvakrát týdně zápasy pražské volejbalové soutěže 4. tř. Ti mladší z nás, se také zapojili do soutěží AVL (Amatérské volejbalové ligy), chladnými nás nenechává ani beach. Od jara do podzimu se scházíme na našem řeporyjském kurtu, v zimně si chodíme pravidelně zahrát do okolních hal.

DÁLE POŘÁDÁME TRADIČNÍ VÍKENDOVÉ AKCE

Jednodenní přátelské turnaje ať už v sokolovně, na antuce nebo písku – pozvaným se u nás vždy moc líbí. Na oplátku si jezdíme zahrát do Rudné, Radotína, či vzdálenějších Jirčan nebo Sedlčan.

Kromě volejbalu vyrážíme společně i na nějaký ten výlet na kolech či vycházku. Občas vyrážíme také za kulturou, hlavně v podobě koncertu.

K naší činnosti patří také neodmyslitelné pravidelné jarní brigády na kurtech.

KONTAKT:

Jana Blažková